Volná pracovní místa

cal

2020

7

leden

Agronom, vedoucí střediska

Pracovní pozice: Agronom, vedoucí střediska

Zaměstnavatel: LOBKOWICZ – Křimice spol. s.r.o.

Místo výkonu: Křimice, Vochov

Nástup: možný ihned

Mzdové rozpětí: od 40.000,-Kč

Požadavky: Znalost a praxe v rostlinné výrobě, znalost LPIS a souvisejících evidencí, zkušenost s vedením střediska

Náplň práce: rozhodování o zemědělských postupech, samostatná organizace sklizní, zajišťování pravidelných nákupů osiva, polních plodin, atd. vedení zaměstnanců, vedení provozních evidencí, sledování mechaniky a potřebných investic, vedení porad s externími konzultanty

Zaměstnanecké výhody: Možnost služebního bytu, služební automobil a notebook, mobilní telefon i k soukromým účelům

Životopis prosím zasílejte na e-mailovou adresu: fakturylobkowicz@seznam.cz

cal

2017

21

prosinec

ZAHRADNÍK-CE

Zahradnictví Lobkowicz již působí od roku 1993. Jedná se o rodinný podnik, kde klademe důraz na lidské hodnoty: respekt k zaměstnancům, flexibilita, kolegiální zacházení. Z důvodu dynamického rozvoje hledáme nové síly na pozici Zahradník-ce

 Vaše práce: Zahradnická výroba – sázení, přesázení, údržba rostlin

Přivezete: Lásku k rostlinám, Nadšení pro práci, Týmové schopnosti

 Váš profil: Pracovitý, Rád pracujete venku

Nabízíme: Práci v rodinné firmě v Plzni, školení, možnost odborného růstu, firemní výhody

cal

2017

14

únor

PRODAVAČ / PRODAVAČKA

Do našeho zahradnictví v Plzni-Křimicích přijmeme PRODAVAČE - PRODAVAČKU.

Více informací zde